FARBY ELEWACYJNE

Sigma Facade Elastocoat

Sigma Facade Elastocoat

Specjalna farba fasadowa na bazie żywic akrylowych przeznaczona na spękania.  Doskonała do pokrywania powierzchni betonowych. Może być stosowana na cegłę, tynki zewnętrzne, gazobeton i tynki cementowe.
czytaj więcej
Sigma Facade Topcoat

Sigma Facade Topcoat

Farba akrylowa przeznaczona do malowania elewacji budynków (z możliwością zastosowania wewnątrz) na podłożach z betonu, cegły, gazobetonu, piaskowca, gipsu, itp. Tworzy powłokę o satynowym, delikatnym połysku, wodoodporną, odporną na zanieczyszczenia i kurz, odporną na szorowanie. Zachowuje trwałość kolorów. Odporna na przenikanie dwutlenku węgla - doskonała do pokrywaia powierzchni betonowych.

czytaj więcej
Sigma Kwartstone

Sigma Kwartstone


Elastyczna farba strukturalna - kwarcowa na bazie żywic syntetycznych do fasad przeznaczona do dekoracyjnego wykańczania powierzchni nie malowanych jak beton, tynk, beton komórkowy, cegła murarska jak również podłoży zagruntowanych uprzednio powłoką kwarcową. Stosowana także, jako powłoka podkładowa pod strukturalne tynki syntetyczne (np. Sigma Putz, Sigma Schors) przy pracach elewacyjnych. Tworzy strukturalną, dekoracyjną powłokę odporną na zarysowania i zadrapania oraz na działanie czynników atmosferycznych.
czytaj więcej