DEKORAL PROFESSIONAL

Farba deweloperska

Farba deweloperska

Farba deweloperska przeznaczona do malowania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń (tynki cementowe, cementowo-wapienne, gipsowe, płyty gipsowo-kartonowe, beton, tynki wapienne) optymalna do malowania zarówno nowych jak i wcześniej malowanych podłoży. Szczególnie polecana do malowania w pomieszczeniach mieszkalnych, biurach, pomieszczeniach gospodarczych i przemysłowych.
czytaj więcej
Akrotix 3000

Akrotix 3000

Lateksowa farba do wnętrz przeznaczona do dekoracyjnego malowania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń oraz w obiektach użyteczności publicznej wykonanych z tynków cementowo-wapiennych, tynków gipsowych, betonu oraz płyt gipsowo-kartonowych. Charakteryzuje się dobrą przyczepnością do różnych podłoży budowlanych oraz trwałością wymalowań.
czytaj więcej
Akrylit 3000 PW

Akrylit 3000 PW

Lateksowa farba do wnętrz przeznaczona do dekoracyjnego malowania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń oraz w obiektach użyteczności publicznej wykonanych z tynków cementowo-wapiennych, tynków gipsowych, betonu oraz płyt gipsowo-kartonowych.
czytaj więcej
Maleinak

Maleinak

Farba emulsyjna MALEINAK przeznaczona jest do długotrwałego zabezpieczania ścian pomieszczeń szczególnie narażonych na rozwój grzybów pleśniowych oraz na działanie wilgoci takich jak: łazienki, kuchnie, piwnice, pływalnie, browary, piekarnie, pralnie itp.
czytaj więcej
Farba na spękane tynki

Farba na spękane tynki

Farba Hybrydowa to silikonowana, elastyczna farba renowacyjna oparta na kombinacji spoiw polimerowych – element systemu Nanotech – przeznaczona do dekoracyjno-ochronnego malowania i renowacji elewacji oraz wnętrz budynków.
czytaj więcej