FARBY ELEWACYJNE

WDVS Renosil

WDVS Renosil

Wysoce paroprzepuszczalny produkt do malowania nowych oraz do renowacji starych, nieuszkodzonych systemów dociepleń. Powłoka charakteryzuje się wysoką paroprzepuszczalnością oraz bardzo małym podciąganiem kapilarnym wody, dzięki czemu wpływa na zmniejszenie zawilgocenia i w optymalnym stopniu zapobiega stratom energii. Produkt polecany do renowacji systemów dociepleń w zestawie z WDVS Hydrogrunt oraz do renowacji zabytków.
czytaj więcej
WDVS Hydrogrunt

WDVS Hydrogrunt

WDVS Hydrogrunt jest wodorozcieńczalnym preparatem na bazie emulsji żywicy silikonowej do gruntowania porowatych i chłonnych podłoży Przeznaczony jest do gruntowania wszystkich, nośnych powierzchni takich jak tynki na bazie żywic sztucznych, silikonów, silikatów oraz powierzchniach takich jak tynki cementowo-wapienne i cementowe, włącznie z tynkami lekkimi.
czytaj więcej
Silikat Grunt

Silikat Grunt

Silikat Grunt jest uniwersalnym, ekologicznym preparatem do gruntowania do gruntowania porowatych i chłonnych podłoży mineralnych, takich jak tynki wapienne, cementowe, cementowo-wapienne, beton, piaskowiec itp. oraz do gruntowania starych dobrze związanych powłok farb mineralnych, wewnątrz i na zewnątrz budynków.
czytaj więcej
Silikat

Silikat

Hydrofobizowana farba silikatowa przeznaczona do dekoracyjnoochronnego malowania i renowacji elewacji oraz ścian wewnętrznych budynków mieszkalnych, przemysłowych, biurowych a szczególnie obiektów zabytkowych wykonanych wyłącznie z podłoży mineralnych.
Szczególnie polecana do malowania systemów ociepleń opartych na tynkach mineralnych.
Stosować w zestawie z Silikat Grunt marki Dekoral Professional.
czytaj więcej
Akrylit 3000 Siloxan

Akrylit 3000 Siloxan

Silikonowana farba akrylowa przeznaczona do malowania elewacji. Szczególnie polecana do ochrony konstrukcji żelbetowych jak również do renowacji systemów ociepleń. Wyrób może być stosowany do malowania ścian wewnątrz pomieszczeń.
czytaj więcej